Przygotowanie Ładunku

Oferujemy usługi związane z przygotowaniem ładunku do podróży w tym wysyłki morskiej według standardów weterynaryjnych  oraz dezynfekcje. Usługi wykonujemy na terenie portów oraz w lokalizacjach lądowych wskazanych przez klienta w przypadku ładunków, które wymagają dodatkowego przygotowania przed rozpoczęciem transportu.

Od roku 2018 firma świadczy usługi dla wojsk NATO w zakresie czyszczenia, dezynfekcji i przygotowania pojazdów wojskowych do załadunku.          

Myjnia Specjalistyczna Star Wash

Oferujemy kompleksowe czyszczenie pojazdów ciężarowych, pojazdów specjalistycznych oraz różnego rodzaju maszyn (budowlanych, przemysłowych, cystern) i kontenerów.  Hala myjni  zlokalizowana jest na zapleczu terminala kontenerowego w Gdyni i posiada powierzchnię 375m². Umyjemy pojazdy i sprzęt o dowolnej konstrukcji według oczekiwań i zaleceń klienta. Myjnia może przyjąć pojazdy o dużych gabarytach, jest obsługiwana przez doświadczonych pracowników i wyposażona w sprzęt umożliwiający mycie spełniające wymogi weterynaryjne oraz dezynfekcję.
Scroll to Top
Przewiń do góry